• کد خبر : 10842
  • اجتماعی
  • تاریخ انتشار : 24 تیر 1402 - 1:30 ب.ظ
  • اندازه فونت

نجات یک شهروند تبریزی از زیر چرخ های اتوبوس

نجات یک شهروند تبریزی از زیر چرخ های اتوبوس

رییس مرکز فوریت های پزشکی و اورژانس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با تکذیب فوت تعدادی از مصدومان حادثه ظهر امروز تبریز، اعلام کرد: تمام مصدومان اکنون در مراکز درمانی شهر تحت مداوا هستند.

به گزارش واژه، به نقل از ایرنا، دکتر اصغر جعفری روحی افزود: متخصصان مرکز اورژانس تبریز تنها پس از چند دقیقه در محل حادثه حاضر شده و با اقدمات اولیه درمانی مصدومان را از داخل خودروها با کمک عوامل آتش نشانی بیرون کشیده و سپس آنها را به مراکز درمانی عودت دادند.

وی اظهار کرد: اکنون تعداد ۱۰ نفر از مصدومان حادثه که بیشتر آنها دچار شکستگی از ناحیه دست و پا هستند، زیر درمان و اعمال جراحی قرار دارند.

جعفری روحی با بیان اینکه مخاطرات اولیه جانی از تعدادی از مصدومان رفع شده است، یادآور شد: در حال حاضر هیچ خطر جانی مصدومان را تهدید نمی کند و امیدواریم به زودی تمام مصدومان درمان شده و از مراکز درمانی مرخص شوند.

در همین ارتباط مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تبریز نیز گفت: در این حادثه تلخ یک دستگاه اتوبوس شهری با چند دستگاه خودروی سواری پراید و وانت پیکان در بازارچه سیلاب برخورد که در این جریان یکی از سرنشینان خودروی پراید زیر چرخ های اتوبوس محبوس شده بود که با کمک عوامل آتش نشانی نجات یافت.

سعید صالح نیا اظهار کرد: تیم عملیات امدادی آتش نشانی با رعایت اصول ایمنی مرد میانسال محبوس را به بیرون منتقل و در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.

به گفته وی سایر مصدومان این حادثه نیز داخل خودروهای حود محبوس و مصدوم بودند که آنها نیز امدادرسانی شدند.

مقاران ظهر امروز جمعه یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در منطقه سیلاب به شدت با تعدادی خودرو و شهروندان برخورد کرد که منجر به مصدومیت ۱۰ نفر شد.

 

به پیج اینستاگرام ، کانال تلگرام  و ایتا “واژه” بپیوندید.

خبرهای مرتبط