• کد خبر : 13294
  • فرهنگی
  • تاریخ انتشار : 20 مهر 1402 - 11:52 ق.ظ
  • اندازه فونت

پوستر نمایش لیلی و مجنون رونمایی شد

پوستر نمایش لیلی و مجنون رونمایی شد

با حضور جمعی از ادیبان، هنرمندان و اصحاب رسانه از پوستر نمایش « لیلی و مجنون » رونمایی شد.

به گزارش واژه، عصر روز چهارشنبه، تالار تربیت تئاتر شهر تبریز به بهانه رونمایی از پوستر نمایش «لیلی و مجنون» میزبان جمعی از اساتید حوزه ادبیات، هنرمندان و خبرنگاران تئاتری بود.
در این نشست صمیمانه یعقوب صدیق‌جمالی کارگردان و دراماتورژ این نمایش، ضمن عرض خوش آمد به مهمانان از شروع شکل گیری ایده نمایش و دغدغه‌ای که برای شروع این طرح در ذهن داشت سخن گفت. صدیق جمالی ضمن قدردانی از موسسه آموزش‌های بین المللی گلدیس، نقش این موسسه را در شکل‌گیری رویداد‌های هنری برجسته دانست.
جلسه رونمایی از پوستر نمایش «لیلی و مجنون» با حضور، سخنرانی و شعرخوانی چهره‌های برجسته‌ای چون حجة‌الاسلام والمسلمین زعفرانچی‌لر و روح‌الله دهقان‌نژاد، عضو شورای شهر تبریز و اساتید برجسته ادبیات تبریز اعم از فضولی‌شناسانی چون: خسرو سرتیبی، شاهرخ نخعی، صمد رحمانی و استاد شهرک همراه بود.
در پایان مراسم، از پوستر نمایش «لیلی و مجنون» اثر افشین مجربی تبریزی رونمایی شد و حاضران، به رسم یادگار پوستر این نمایش را امضا کردند.
پس از مراسم رونمایی، نشست خبری نمایش «لیلی و مجنون» در حضور جمعی از اصحاب رسانه و اهالی خبر با یعقوب صدیق‌جمالی، کارگردان نمایش مذکور برگزار شد.

 

خبرنگار: نفس تبریزی

 

به پیج اینستاگرام ، کانال تلگرام  و ایتا “واژه” بپیوندید.

خبرهای مرتبط