• کد خبر : 11092
  • اجتماعی
  • تاریخ انتشار : 29 تیر 1402 - 4:33 ب.ظ
  • اندازه فونت

سردار رادان: پلیس در موضوع حجاب مقتدرانه و هوشمندانه عمل کرد

سردار رادان: پلیس در موضوع حجاب مقتدرانه و هوشمندانه عمل کرد

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اقدام های پلیس در طرح‌های هوشمند حجاب و عفاف و ضمن بیان اینکه این طرح بی‌بازگشت است و ادامه می‌یابد گفت: از همکارانم تشکر می‌کنم که مقتدرانه و هوشمندانه در موضوع حجاب و عفاف که خواست مردم، وظیفه قانونی و تکلیف شرعی ماست، عمل کردند.

به گزارش واژه، سردار احمد رضا رادان روز پنجشنبه در جریان آیین معارفه فرمانده انتظامی استان کرمان به خبرنگاران افزود: همه بدانند این مسیر و ماموریت را به واسطه عمل خیرخواهانه‌ای که حتی برای مخاطبانمان دارد، راه بی بازگشت می دانیم و تا آخر ادامه می دهیم.

وی بیان کرد: از مردم هم به واسطه حمایت، همراهی و همکاری در موضوع حجاب و عفاف تشکر می کنم.

ماموریت سخت انتظامی
فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی همچنین در جریان آیین معارفه فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: شهادت می دهم خدمت در عرصه انتظامی سخت، حساس، پیچیده، پراسترس و پرجوش و خروش و در آمیخته با مردم، فرهنگ ها، شور،شعور و احساس است و این خدمت اگر توام با درایت نباشد ممکن است خوب انجام نشود.

وی همچنین ضمن تسلیت ایام محرم و تاکید بر ضرورت تاسی از فرهنگ عاشورا ، ویژگی های سردار عبدالرضا ناظری فرمانده پیشین انتظامی استان را تشریح و بیان کرد: وی همیشه در صحنه حضور داشت و با برنامه، توسعه محور و جامعه نگر بود.

سردار رادان با اشاره به اینکه کرمان، استانی بین المللی است، گفت: امروز شهدای این استان به ویژه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، معرف کرمان هستند.

وی همچنین از مسئولان استان خواست ضمن همکاری با فرمانده جدید انتظامی استان کرمان زمینه ای را فراهم کنند که سردار ناصر فرشید نیز مانند سایر فرماندهان انتظامی استان موفق و سربلند باشد.

به پیج اینستاگرام ، کانال تلگرام  و ایتا “واژه” بپیوندید.

خبرهای مرتبط