• کد خبر : 3974
  • ورزشی
  • تاریخ انتشار : 27 مهر 1399 - 9:19 ب.ظ
  • اندازه فونت

کاپیتان‌های تراکتور این هفته به تیم ملحق می‌شوند

کاپیتان‌های تراکتور این هفته به تیم ملحق می‌شوند

مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور اعلام کرد: سه کاپیتان تیم فوتبال سرخ پوشان تبریز تا پایان این هفته به جمع یاران خود ملحق خواهند شد.

به گزارش واژه، محمد علیپور در جمع خبرنگاران افزود: اشکان دژاگه و احسان حاج صفی کاپیتان های تیم فوتبال تراکتور به ترتیب سه شنبه و چهارشنبه این هفته به جمع شاگردان علیرضا منصوریان ملحق خواهند شد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور خاطر نشان کرد: طی تماسی که با اشکان داشتم قرار بود هفته گذشته به ایران بازگردد، اما به دلیل محدودیت‌های سفر در شرایط کرونا، بازگشت او به تاخیر افتاد و برابر هماهنگی‌های انجام شده، وی فردا وارد کشور شده تا روز سه شنبه هفته جاری در تمرینات تیم حضور می یابد.

وی در مورد حاج صفی نیز اظهار کرد: با توجه به حضور احسان حاج‌صفی در اردوی تیم ملی، این بازیکن پس از چند روز استراحت، با آمادگی کامل در تمرینات شرکت خواهد کرد و بر این اساس وی از روز چهارشنبه هفته جاری به تمرینات تیم فوتبال تراکتور محلق خواهد شد.

مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی فوتبال و سرخ پوشان تبریز که در آمریکا به سر می برد تا کنون به دلیل شرایط کرونایی نتوانسته به کشور مراجعه کند و به احتمال زیاد وی نیز تا آخر این هفته به تبریز می آید.

تیم تراکتور از هفته اول لیگ برتر بیستم فوتبال باشگاه های کشور، روز شنبه دهم آبان از ساعت ۱۸ میزبان تیم نفت مسجد سلیمان خواهد بود.

خبرهای مرتبط