• کد خبر : 4631
  • اجتماعی
  • تاریخ انتشار : 25 اسفند 1399 - 4:19 ب.ظ
  • اندازه فونت

هزینه ۲۰ میلیارد تومانی برای توسعه دوربین‌های ترافیکی در تبریز

هزینه ۲۰ میلیارد تومانی برای توسعه دوربین‌های ترافیکی در تبریز

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز گفت: در سال‌های اخیر بیش از ۲۰ میلیارد تومان برای خرید و نصب دوربین‌های ترافیکی هزینه شده است.

به گزارش واژه، یوسفی معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز در جلسه راهبری وضعیت تصادفات استان آذربایجان شرقی گفت: ۲۰ میلیارد تومان اعتبار از منابع داخلی شهرداری تبریز برای تجهیز و توسعه دوربین‌های کنترل و ثبت تخلفات سطح شهر هزینه شده است.

وی با بیان اینکه این میزان اعتبار باید از محل ماده ۲۳ تامین می‌شد که فقط قسمت کمی از آن طی امسال تامین شده است گفت: وضعیت وصولی از محل این ماده در سالیان قبل نیز بسیار پایین است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با اشاره به افزایش تصادفات منجر به جرح و فوت در اوایل سال و همزمان با تعطیلات کرونایی گفت: طی امسال  تصادفات جرحی و فوتی در معابر شهری افزایش چشمگیری داشته است که علت آن خلوت بودن معابر شهری و سرعت بالای خودرو‌های عبوری بوده که این امر خود باعث بروز حوادث شده است.

یوسفی با بیان اینکه کنترل بیشتر پلیس راهور در این خصوص نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است  از شهروندان خواست قوانین تردد و عبور و مرور را در تعطیلات عید و در زمان محدودیت‌های کرونایی رعایت کنند.

 

 

باشگاه خبرنگاران جوان

خبرهای مرتبط