• کد خبر : 3584
  • ورزشی
  • تاریخ انتشار : 24 شهریور 1399 - 11:20 ق.ظ
  • اندازه فونت

ماشین‌ سازی از تراکتور پیشی گرفت

ماشین‌ سازی از تراکتور پیشی گرفت

تیم ماشین‌سازی در فصل نقل و انتقالات از همشهری خود پیشی گرفت.

به گزارش وژه، فصل نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال کشور آغاز شده است و تیم‌ها‌ در حال رایزنی و مذاکره و عقد قرارداد با بازیکنان مدنظر خود هستند، برخلاف انتظار این روزها تیم ماشین‌ سازی حضور فعالی در بازار نقل و انتقالات داشته و تحرکات تیم تراکتور چراغ خاموش است.

تیم ماشین‌ سازی با بهمن سالاری، اکبر آفاق، سیدمحمد حسینی، سیروس صادقیان، فرشاد اسدی و‌ فرشاد بیابانی به توافق رسیده و از این تیم جدایی حامد لک، بابک مرادی، قائم اسلامی‌خواه، عزیز معبودی قطعی بوده و مسیح زاهدی و شاهین توکلی هم قصد جدایی از این تیم را دارند.

در تیم تراکتور تنها رشید مظاهری با تیم استقلال تهران قرارداد بسته که تیم تراکتور بابت این قرارداد پیش از پایان فصل به فدراسیون فوتبال شکایت کرده است. رضا اسدی هم به احتمال زیاد به یکی از تیم‌های اتریشی بپیوندد. یک تیم یونانی هم خواستار احسان حاج‌صفی است اما چون وی یک فصل دیگر با تیم تراکتور قرارداد دارد با جدایی‌اش از این تیم موافقت نشده است.

لیست بازیکنانی که تراکتور در حال مذاکره با آنهاست، اعلام نشده و ابوالفضل رزاق‌پور و پیمان بابایی 2 بازیکنی هستند که شنیده می‌شود مورد توجه باشگاه تراکتور قرار گرفته‌اند.

خبرهای مرتبط