• کد خبر : 10882
  • اقتصادی
  • تاریخ انتشار : 25 تیر 1402 - 11:12 ق.ظ
  • اندازه فونت

خبر افزایش قیمت بنزین تکذیب شد

خبر افزایش قیمت بنزین تکذیب شد

درحالی که خبرگزاری تسنیم، نه در سایت رسمی و نه در کانال‌های رسمی در فضای مجازی، هیچ خبری در مورد افزایش قیمت بنزین منتشر نکرده است، برخی کانال‌ها در این زمینه اقدام به دروغ‌پردازی کرده‌اند.

به گزارش واژه،به نقل از رکنا، همان‌طور که مسئولان دولت و مجلس شورای اسلامی بارها اعلام کرده‌اند، تاکنون هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین در سال جاری وجود ندارد و پیگیری تسنیم از مجموعه دولت نیز حاکی از این است تا امروز هیچ تصمیمی در خصوص افزایش نرخ بنزین گرفته نشده است.

در این حال، یک کانال غیررسمی و حاشیه‌ساز تلگرامی که از نام خبرگزاری تسنیم سوءاستفاده می‌کند و با نام “تسنیم اقتصادی” در فضای تلگرام فعالیت می‌کند، خبری کذب از افزایش قیمت بنزین منتشر کرده است و درحالی که این کانال تلگرامی، هیچ ارتباطی با خبرگزاری تسنیم ندارد، برخی رسانه‌ها و کانال‌های حاشیه‌ساز، به‌دروغ، خبر افزایش قیمت بنزین را به خبرگزاری تسنیم منتسب کرده‌اند‌.

لازم به ذکر است که آدرس کانال‌ها و صفحات خبرگزاری تسنیم در فضای مجازی، بارها اطلاع‌رسانی شده است و نسبت به فعالیت کانال تلگرامی با نام “تسنیم اقتصادی” که هیچ ارتباطی با خبرگزاری تسنیم ندارد، اقدام به تشکیل پرونده در محاکم قضایی شده است.

به پیج اینستاگرام ، کانال تلگرام  و ایتا “واژه” بپیوندید.

خبرهای مرتبط