• کد خبر : 4242
  • فرهنگی
  • تاریخ انتشار : 13 آبان 1399 - 6:01 ب.ظ
  • اندازه فونت
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی خبر داد:

تلاش برای تدریس کتب فرهنگ شهروندی در برنامه «شاد»

تلاش برای تدریس کتب فرهنگ شهروندی در برنامه «شاد»

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: برنامه ریزی های لازم جهت مذاکره با شبکه اجتماعی شاد برای تدریس کتاب های فرهنگ شهروندی در قالب این برنامه صورت گرفته است.

به گزارش واژه، جعفر پاشایی با بیان اینکه تدوین کتاب های آموزش فرهنگ شهروندی در شهرداری تبریز، اقدام مهم و ماندگاری بوده گفت: در شرایط حاضر این کتاب ها در مدارس تدریس نمی شود ولی تلاش داریم تدریس این کتاب ها در قالب شبکه اجتماعی شاد گنجانده شود.

او افزود: تفاهم نامه ای با معاونت فرهنگی شهرداری تبریز منعقد شده تا اقدامات لازم در خصوص اضافه شدن آموزش شهروندی به دروس شبکه شاد انجام شود.

پاشایی تاکید کرد: در صورت توافق با شبکه شاد به زودی شاهد تدریس آموزش های شهروندی در این برنامه خواهیم بود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: به دلیل حضور خانواده ها در کنار دانش آموزان جهت کنترل نحوه تحصیل آنان در منازل، تدریس کتاب های آموزش شهروندی در قالب شبکه شاد، تاثیر بیشتری در سطح جامعه خواهد داشت به طوری که خانواده ها نیز از این کتاب ها بهره مند می شوند.

او در بخش دیگری از سخنانش با قدردانی از شهردار تبریز در توسعه زیرساخت های ورزش مدارس گفت: تاکنون شهرداری اقدامات موثر و مفیدی برای توسعه زیرساخت های ورزش مدارس انجام داده و با دستور شهردار محترم به مناطق ۱۰گانه شاهد گسترش همکاری شهرداری ها با مدارس هستیم.

پاشایی با اشاره به فرصت بوجود آمده برای کارهای عمرانی در مدارس گفت: به دلیل اینکه دانش آموزان در مدارس نیستند با کمک شهرداری در حوزه های مختلف در حال اقدامات عمرانی هستیم و در آینده دانش آموزان از این امکانات بهره مند خواهند شد.

خبرهای مرتبط