• کد خبر : 10522
  • اجتماعی
  • تاریخ انتشار : 11 تیر 1402 - 3:00 ب.ظ
  • اندازه فونت

اعطای وام ۱۵۰ میلیون تومانی به سربازان ماهر

اعطای وام ۱۵۰ میلیون تومانی به سربازان ماهر

مشاور عالی قرارگاه مهارت آموزی سربازان ستادکل نیرو‌های مسلح از آغاز ارائه تسهیلات خوداشتغالی به سربازان مهارت‌دیده خبر داد.

به گزارش واژه،سردار موسی کمالی، با اشاره به تسهیلات قرارگاه مهارت‌آموزی سربازان برای سربازان ماهر گفت: سال گذشاته اعلام کردیم آن دسته از سربازان ماهر که در طول دوران خدمت خود مهارتی را فرا گرفته و گواهی مهارت آموزی نیز دریافت کرده‌اند، می‌توانند برای دریافت وام خوداشتغالی ثبت نام کنند.

وی با بیان اینکه پس از ثبت‌نام این افراد، اقدامات و بررسی‌ها برای اعطای وام آغاز شد، گفت: پرداخت تسهیلات مهارت آموزی سربازان وظیفه‌ای که سال گذشته درخواست خود را ثبت کرده بودند، در حال انجام است و تا پایان تیرماه ادامه دارد.

مشاور عالی قرارگاه مهارت آموزی سربازان ستادکل نیرو‌های مسلح درباره رقم تسهیلات اعطایی به سربازان اظهارکرد: تسهیلات اشتغال‌زایی سربازان ماهر در نوع خوداشتغالی به مبلغ حداکثر ۱۵۰ میلیون تومان به سربازان منقضی خدمتی که تاریخ ترخیص آنان کمتر از پنج سال باشد، اعطا می‌شود.

وی افزود: سربازانی که قصد دارند برای بعد از خدمت خود اشتغال مناسبی داشته باشند، می‌توانند دوره‌های مهارت آموزی را در حین خدمت طی کنند و تسهیلات اشتغال زایی نیز در راستای حمایت از آن‌ها پرداخت می‌شود.

مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیرو‌های مسلح ادامه داد: افراد در صورت هرگونه سوال و مشکل، می‌توانند مراتب را از وظیفه عمومی استان محل سکونت خود پیگیری کنند.

به پیج اینستاگرام ، کانال تلگرام  و ایتا “واژه” بپیوندید.

خبرهای مرتبط