• کد خبر : 4210
  • اجتماعی
  • تاریخ انتشار : 16 آبان 1399 - 8:51 ق.ظ
  • اندازه فونت
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان خبر داد؛

ابعاد جدیدی از جرایم سارقان مسلح خیابان حجتی تبریز

ابعاد جدیدی از جرایم سارقان مسلح خیابان حجتی تبریز

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی با تشریح ابعاد جدیدی از جرایم سارقان مسلح خیابان حجتی تبریز، از دستگیری اعضای این باند سرقت در استان، خبر داد.

به گزارش واژه، سرهنگ صابر عباس زاده در جمع خبرنگاران، با بیان این‌که با تلاش ماموران انتظامی استان، ابعاد جدیدی از جرایم سارقان مسلح خیابان حجتی تبریز کشف شد، افزود: در پی اطلاع از یک فقره سرقت مسلحانه در مهرماه سال جاری از مغازه طلافروشی در تبریز، بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفته و سارقان در کمتر از 24 ساعت در دام پلیس گرفتار شدند.

وی با تشریح ابعاد جدید پرونده، اضافه کرد: پلیس استان به صورت جدی روی این پرونده کار کرد و تعداد دستگیرشدگان به هفت نفر رسید؛ همچنین متهمان به پنج فقره سرقت مسلحانه که در سال‌های گذشته در تبریز اتفاق افتاده بود، اعتراف کردند.

به گزارش واژه، وی با بیان این‌که در جریان این سرقت‌ها 12 نفر مجروح در صحنه و سه نفر نیز به قتل رسیده بود، افزود: همچنین، مقادیری اموال نیز کشف شده و در راستای دستگیری سایر مجرمان، در حال پیگیری هستیم.

وی با هشدار به مجرمان و سارقان، تاکید کرد: پلیس همیشه در صحنه بوده و مجرمان بدانند که دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار خواهند شد؛ از همشهریان و به ویژه قشر زرگران نیز تقاضا داریم که به هشدارها توجه کنند.

خبرهای مرتبط