• کد خبر : 12062
  • اجتماعی
  • تاریخ انتشار : 4 شهریور 1402 - 4:56 ب.ظ
  • اندازه فونت

۱۶۰ پروژه عمرانی و اقتصادی هدیه دولت به مردم تبریز است

۱۶۰ پروژه عمرانی و اقتصادی هدیه دولت به مردم تبریز است

فرماندار شهرستان تبریز گفت: در هفته دولت امسال ۱۶۰ پروژه عمرانی و اقتصادی به ارزش بیش از ۱۰۳ هزار میلیارد ریال در سطح شهرستان تبریز به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش واژه، «یونس فاتح» در نشستی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، افزود: چهل و پنجمین سال سربلندی و عزت ایران عزیز را در حالی سپری می کنیم که ۲ سال از خدمات بی دریغ و جهادی مدیران دولت سیزدهم به مردم می گذرد.

وی ادامه داد: «دولت مردم» شعاری است که برای این ایام انتخاب و باتوجه به رویکرد مردمی‌سازی در دولت سیزدهم، تمامی برنامه‌ها با حضور حداکثری مردم طراحی شده است.

وی با بیان اینکه برای رفاه حال مردم بیش از ۹۰ واحد نانوایی به صورت ۲ نوبته در تبریز فعالیت می کنند، افزود: میانگین مصرف آرد در کشور برای هر نفر ۶ و نیم و در تبریز ۹ کیلو است.

فاتح در خصوص قطعی و افت فشار آب در برخی مناطق شهر تبریز در روزهای گذشته ، گفت: خشک شدن سد نهند و از مدار خارج شدن این منبع آبی که آب شرب حدود ۳۰۰ هزار نفر در شمال تبریز را تامین می کرد مشکلاتی را برای ساکنان این مناطق به وجود آورد.

وی ادامه داد: این مناطق از مدار خط آبرسانی نهند خارج و به خط لوله جنوب شهر وصل شدند که در واقع با این کار، رینک داخلی شهر از طریق پمپاژ آب وارد مدار شد.

به پیج اینستاگرام ، کانال تلگرام  و ایتا “واژه” بپیوندید.

خبرهای مرتبط