• کد خبر : 9725
  • اقتصادی
  • تاریخ انتشار : 16 شهریور 1401 - 12:07 ق.ظ
  • اندازه فونت

واریز افزایش ۳۸ درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از مهر ماه

واریز افزایش ۳۸ درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از مهر ماه

نائب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس از صدور احکام افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در اول مهر ماه خبر داد.

به گزارش واژه، ولی اسماعیلی نایب‌رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درباره آخرین اخبار افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، اظهار کرد: تصمیمات لازم در این زمینه در هیئت مربوطه اتخاذ شده و احکام افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح از سوی سازمان تامین اجتماعی صادر و از اول مهر ماه حقوق بازنشستگان افزایش خواهد یافت و این گروه از بازنشستگان حقوقشان را برمبنای مصوبه شورای‌عالی کار دریافت میکنند.
وی درباره میزان افزایش حقوق سایر سطوح بازنشستگان از اول مهر ماه، بیان کرد: در واقع حقوق‌بازنشستگان سایر سطوح(غیر حداقل بگیران) در ماه آینده مطابق احکام صادره ،با افزایش 38 درصدی به علاوه 515 هزار تومان مطابق قانون شورای عالی کار پرداخت خواهد شد.
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس بیان کرد:این افزایش حقوق‌بازنشستگان از اول مهر ماه اعمال می‌شود و معوقات آن نیز به حساب آنها واریز خواهد شد اما اینکه معوقات یک باره و یا تا پایان سال واریز شود بستگی به تصمیم مسئولان امر دارد.

پیش از این ولی اسماعیلی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت‌وگو با تسنیم از اعمال حق مسکن 650 هزار تومانی کارگران و پرداخت معوقات از اول مهر ماه خبر داده بود.

 

به پیج اینستاگرام و کانال تلگرام “واژه” بپیوندید.

خبرهای مرتبط