• کد خبر : 14695
  • فرهنگی
  • تاریخ انتشار : 27 آذر 1402 - 2:10 ب.ظ
  • اندازه فونت

مهلت ثبت‌نام با تاخیر در آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ آغاز شد

مهلت ثبت‌نام با تاخیر در آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ آغاز شد

فرصت ثبت‌نام با تاخیر متقاضیان شرکت درآزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت اول) و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان آغاز شد.

به گزارش واژه، با توجه به درخواست مکرر متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت اول) و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان که در زمان مقرر از ۵ تا ۱۵ آذرماه ۱۴۰۲ موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشدند، امکان ثبت‌نام با تأخیر برای این ‌دسته از داوطلبان از دوشنبه ۲۷ آذر تا سه‌شنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۲ در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org فراهم شد.

لذا داوطلبان می‌توانند با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه‌های تاریخ پنجم، نهم و یازدهم آذر ماه سال جاری که از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قابل دسترس است، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

لازم به تاکید است این آخرین فرصت برای متقاضیانی است که موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشده‌اند و بدیهی است بعد از تاریخ فوق هیچ درخواستی برای ثبت‌نام قابل پذیرش نخواهد بود.

ضمناً برای داوطلبانی که قبلاً در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند نیز امکان ویرایش اطلاعات در بازه زمانی فوق میسر است.

با توجه به اینکه مهلت اعلام شده ثبت نام با تأخیر است هزینه خرید سریال ثبت نام نوبت اول آزمون سراسری ۱۴۰۳ – پذیرش اختصاصی فرهنگیان ۶۱۸ هزار تومان (۶ میلیون و ۱۸۰ هزار ریال) است.

آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت اول) و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان در روزهای پنجشنبه و جمعه به تاریخ ۶ و ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

به پیج اینستاگرام ، کانال تلگرام  و ایتا “واژه” بپیوندید.

خبرهای مرتبط