• کد خبر : 11774
  • اجتماعی
  • تاریخ انتشار : 25 مرداد 1402 - 2:09 ب.ظ
  • اندازه فونت

مردم برای تهیه بلیت اربعین به فرودگاه‌ ها مراجعه نکنند

مردم برای تهیه بلیت اربعین به فرودگاه‌ ها مراجعه نکنند

مسئول عملیات اربعین شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: تنها درگاه فروش بلیت اربعین، آژانس‌ها و شرکت‌های هواپیمایی هستند و مردم برای تهیه بلیت عتبات عالیات در طول ایام اربعین به فرودگاه‌ها مراجعه نکنند.

به گزارش واژه، محمد حبیب‌الهی گفت: تنها درگاه فروش بلیت اربعین، آژانس‌ها و شرکت‌های هواپیمایی هستند و مردم برای تهیه بلیت عتبات عالیات در طول ایام اربعین به فرودگاه‌ها مراجعه نکنند.
وی با بیان اینکه آخرین اخبار و اطلاعیه‌های مربوط به عملیات اربعین در فرودگاه ها از طریق روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌ها به اطلاع مردم خواهد رسید، اظهار کرد: متقاضیان سفر به عتبات عالیات به هیچ عنوان برای تهیه بلیت در فرودگاه‌ها حاضر نشوند.
وی افزود: مردم از طریق سامانه ۱۹۹(اطلاعات پرواز) و مراجعه به سایت رسمی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران به نشانی www.airport.ir می‌توانند در جریان آخرین اخبار و اطلاعیه‌های مربوط به عملیات اربعین در حوزه فرودگاهی قرار بگیرند.
مسئول عملیات اربعین شرکت فرودگاه‌ها در خصوص آخرین وضعیت فرودگاه‌های عامل اربعین ۱۴۰۲، گفت: با انجام عملیات وارسی پروازی فرودگاه‌های مرزی غرب کشور تمامی فرودگاه‌ها از آمادگی کامل جهت برقراری پروازهای اربعین و خدمت‌رسانی به زائران امام حسین(ع) برخوردار هستند.
حبیب‌الهی گفت: با تخصیص اعتبارات لازم، موانع پیش‌روی فرودگاه‌های عامل اربعین برطرف شده و به‌زودی شاهد برپایی عملیاتی در خور شان زائران حسینی خواهیم بود.
به‌گزارش شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران؛ عملیات اربعین از ۲۷ مرداد آغاز و ۲۵ فرودگاه تحت مالکیت شرکت فرودگاه‌ها در این عملیات به زائران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) خدمت‌رسانی خواهند کرد.

به پیج اینستاگرام ، کانال تلگرام  و ایتا “واژه” بپیوندید.

خبرهای مرتبط