• کد خبر : 8483
  • اجتماعی
  • تاریخ انتشار : 17 بهمن 1400 - 12:19 ق.ظ
  • اندازه فونت

مامور حرمت‌شکن شهرداری تبریز عزل شد

مامور حرمت‌شکن شهرداری تبریز عزل شد

با توجه به انتشار فیلمی مبنی بر درگیری مامور سد معبر شهرداری منطقه ۳ تبریز با یک معلول دستفروش، به دستور شهردار تبریز مامور حرمت‌شکن شهرداری عزل و تعلیق شد.

به گزارش واژه، امروز فیلم کوتاهی از درگیری مامور سد معبر شهرداری منطقه ۳ با یک معلول دستفروش در فضای مجازی منتشر شد که واکنش‌های بسیاری در پی داشت. در همین زمینه روابط عمومی شهرداری منطقه ۳ توضیحاتی منتشر کرده است.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۳ در این توضیحات آمده است؛

برخود فرض می‌دانیم در راستای اطلاع رسانی شفاف و دقیق در خصوص فیلم منتشر شده در فضای مجازی در رابطه با برخورد فیزیکی یکی عوامل سد معبر شهرداری منطقه ۳ با معلول سد معبر کننده توضیحاتی را ارائه کنیم:

شهرداری منطقه ۳ ضمن محکوم کردن اقدام یکی از عوامل سد معبر ( مسئول  تخلفات منطقه)طی برگزاری جلسه فوری در محل شهرداری در مورد اتفاق رخ داده  تصمیمات زیر اتخاذ شد.

۱ _ به دستور شهردار تبریز و تاکید شهردار منطقه فرد خاطی از مسئولیت خود عزل و مقرر گردید شهرداری منطقه نسبت به برخود انضباطی شامل تعلیق فرد خاطی تا مشخص شدن کلیات ماجرا و همچنین دلجویی و تفقد از فرد  معلول سد معبر کننده به خاطر نحوه برخورد عوامل سد معبر در اسرع وقت اقدامات مناسب را معمول دارد.

( لازم به ذکر است با وجود تذکرات چندین باره ماموران شهرداری این فرد  نسبت به رفع سد معبر خودداری کرده است )

۲ _ رسالت اصلی شهرداری تبریز به ویژه شهرداری منطقه ۳ حفظ ارزش‌ها و احترام به شخصیت والای انسانی است از همین‌رو از هرگونه رفتاری که باعث خدشه‌دار نمودن حیثیت، شاًن و کرامت انسانی گردد به شدت مورد مذمت و نکوهش قرار می‌گیرد و در صورت مشاهده با خاطیان برخورد قاطع و قانونی انجام می‌گیرد.

خبرهای مرتبط