• کد خبر : 6812
  • اجتماعی
  • تاریخ انتشار : 10 آذر 1400 - 12:28 ق.ظ
  • اندازه فونت

ضرب و شتم کارشناسان اورژانس تبریز

ضرب و شتم کارشناسان اورژانس تبریز

رئیس اورژانس آذربایجان شرقی از ضرب و شتم کارشناسان اورژانس تبریز به خاطر صدای دنده عقب آمبولانس خبرداد.

به گزارش واژه، فرزاد رحمانی صبح امروز چهارشنبه در تشریح خبر ضرب و شتم کارشناسان اورژانس تبریز به خاطر صدای دنده عقب آمبولانس به خبرنگاران گفت: ساعت شش صبح امروز، دو تن از کارشناسان اورژانس تبریز در لحظات پایانی شیفت کاری و بعد از ۲۴ بی‌خوابی، استراحت نکردن و خدمت بی منت به مردم عزیز شهرمان، در یکی از محلات تبریز در حال انتقال بیمار بودند.

وی افزود: این کارشناسان زحمتکش اورژانس که نگران حال بیمار بوده و در تلاش بودند تا سریع‌تر بیمار را به بیمارستان برسانند، با ضرب و شتم و فحاشی رو به رو شدند.

وی ادامه داد: در این راستا شهروندی به خاطر این‌که صدای دنده عقب آمبولانس باعث بیدارشدنش از خواب شده، فرشتگان نجات را به باد کتک و ضرب و شتم قرار داد.

رحمانی خاطرنشان کرد: علی‌رغم مصدومیت کارشناسان اورژانس و تحمل رفتار ناشایست، با فداکاری بیمار را به بیمارستان امام سجاد (ع) انتقال دادند.

وی گفت: امور حقوقی مرکز اورژانس استان از طریق مراجع قضائی و انتظامی تا حصول نتیجه و مجازات این شهروند پیگیری خواهد کرد.

وی در خاتمه تاکید کرد: کارشناسان اورژانس با تلاش شبانه روزی خود در پی نجات جان هر یک از شهروندان و هم استانی‌های عزیزمان هستند و بی احترامی و رفتار ناشایست نسبت به این فرشتگان نجات موجب آزردگی خاطر کارشناسان زحمتکش جامعه اورژانس می‌شود.

خبرهای مرتبط