• کد خبر : 8686
  • ورزشی
  • تاریخ انتشار : 28 بهمن 1400 - 3:22 ب.ظ
  • اندازه فونت

سولدو: کرونا آماده‌سازی تراکتور را به مشکل انداخت

سولدو: کرونا آماده‌سازی تراکتور را به مشکل انداخت

سرمربی تراکتور می‌گوید ابتلای بازیکنان تیمش به کرونا مشکلاتی را در روند آماده‌سازی این تیم به وجود آورد.

به گزارش واژه، زونیمیر سولدو بعد از ظهر پنج‌شنبه در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل استقلال در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد:‌ فردا بازی سختی با یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر داریم. استقلال تیمی است که  تاکنون در لیگ برتر باخت نداشته و کسب سه امتیاز برایش مهم‌تر از انجام بازی زیباست.

وی با بیان اینکه “توانستیم تا حدودی از مشکلات هفته گذشته عبور کنیم،” ادامه داد: فیلم چندین بازی استقلال را نگاه کرده‌ایم و بازیکنان را برای ارائه بازی زیبا و تماشاگرپسند، همراه با کسب نتیجه خوب آماده کرده‌ایم.

سولدو در خصوص میزان رضایتش از تمرینات آماده‌سازی تیم در نیم فصل، گفت: یک هفته به خوبی تمرین کردیم اما به دلیل بیماری کرونا، کمی وقفه در روند آماده‌سازی تیم ایجاد شد. متاسفانه گرفتاری برخی از اعضای تیم به بیماری کرونا در نتیجه بازی گذشته تاثیر گذاشت که امیدوارم تمام نفرات را در بازی با استقلال در اختیار داشته باشم.

سرمربی تراکتور بیان کرد: تمام تلاشمان را برای جذب بازیکنان جدید در نیم فصل انجام دادیم. بازیکنان خارجی، معیارهای مورد نظرمان چون کیفیت و آمادگی بالا را نداشتند، به همین دلیل سراغ بازیکنان داخلی رفتیم و توانستیم چند بازیکن در پست‌های مورد نیاز به تیم اضافه کنیم. امیدوارم این بازیکنان باعث ایجاد رقابت در تیم شوند و کمک حال ما در ادامه مسابقات باشند.

سولدو در خصوص محرومان و مصدومان تیم برای بازی با استقلال، بیان کرد: عبدالله حسینی و محمد مسلمی‌پور را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.

خبرگزاری ایسنا

خبرهای مرتبط