• کد خبر : 9336
  • سیاسی
  • تاریخ انتشار : 16 فروردین 1401 - 1:07 ب.ظ
  • اندازه فونت
سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز:

حکم یعقوب هوشیار به عنوان شهردار تبریز صادر شد

حکم یعقوب هوشیار به عنوان شهردار تبریز صادر شد

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز از صدور حکم یعقوب هوشیار به عنوان شهردار تبریز توسط وزیر کشور خبر داد.

به گزارش واژه، یاسین بجانی با اعلام این خبر اظهار کرد: صبح امروز دکتر احمد وحیدی وزیر کشور، حکم مهندس یعقوب هوشیار را به عنوان شهردار تبریز صادر کرد.

به گفته وی، در حکم احمد وحیدی خطاب به یعقوب هوشیار، بر انتخاب مدیران متعهد و کارآمد و برنامه ریزی دقیق برای تحقق اهداف و سیاست هایی همچون پایبندی به اصول و ضوابط معماری ایرانی – اسلامی و گسترش نمادهای دین و اخلاق، هویت بخشی به سیما و منظر شهرها و استحکام بناها، رعایت ملاک‌های امانت، دینداری، کفایت و کارآمدی، شفافیت، تسهیل و تسریع در خدمات‌رسانی به شهروندان، رعایت توزیع عادلانه خدمات و امکانات و نگاه عدالت گستر به اقشار آسیب پذیر، توجه اساسی به ظرفیت جوانان، بانوان، ایثارگران، سالمندان و معلولان، اهتمام جدی به توسعه پایدار، افزایش نشاط معنوی، فرهنگی و اجتماعی، جلب مشارکت های مردمی و همکاری متقابل با مسئولان ملی و محلی تاکید شده است.

یعقوب هوشیار روز هفدهم اسفند ۱۴۰۰ با اکثریت آرای اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز به عنوان پنجاه و هشتمین شهردار تبریز انتخاب شد.

در سوابق هوشیار می توان به شهرداری مناطق ۱۰ و ۵ تبریز، مدیر عامل شرکت توسعه مسکن، معاون فنی ستاد عتبات عالیات کشور و شهرداری منطقه ۱۸ تهران اشاره کرد.

خبرهای مرتبط