• کد خبر : 9521
  • فرهنگی
  • تاریخ انتشار : 10 خرداد 1401 - 1:31 ب.ظ
  • اندازه فونت

حمله تند کیهان به احسان کرمی بابت شرکت در مراسم عروسی ساسی‌مانکن

حمله تند کیهان به احسان کرمی بابت شرکت در مراسم عروسی ساسی‌مانکن

کیهان نوشت: تصاویری در فضای مجازی منتشرشده که از پایکوبی یک بازیگر و مجری ســابق صداوســیما در مراسم ازدواج یکی از عناصر ضدفرهنگ و مروج محتوای مستهجن در خارج از کشور حکایت دارد.

دورویی سلبریتی‌ها از آبادان تا لس‌آنجلس. یک بازیگر و مجری سابق صداوسیما در حالی به بهانه داغداری برای حادثه آبادان به اجرای سرود «سلام فرمانده» حمله کرد که خودش در لس‌آنجلس در جشن و پایکوبی با یک خواننده مستهجن همراه شده بود. او در تازه‌تریــن مطلب خود در شبکه‌های اجتماعی با ایراد به برگزارکنندگان هم‌خوانی سرود موفق و فراگیر «سلام فرمانده»، تلاش نموده تا ایــن هم‌خوانی را در مقابل حادثه متروپل آبادان قرار دهد. این درحالی است که دقیقا در روزی که برای همدردی با مردم عزیز آبادان در سراســر کشــور عزای عمومی اعلام می‌شود، تصاویری در فضای مجازی منتشرشده که از پایکوبی او در مراسم ازدواج یکی از عناصر ضدفرهنگ و مروج محتوای مستهجن در خارج از کشور که اتفاقا در آثارش نسل کودک و نوجوان را نشانه گرفته، حکایت دارد.

البته حضور این مجری سابق در آن مراسم کذایی نشان داد که در خوشبینانه‌ترین حالت، دغدغه او مردم آبادان نیست و مانند بسیاری دیگر از سلبریتی‌های جوزده، اعتراضش کاملا نمایشی، همراه با دوقطبی‌سازی جامعه و پاشیدن نمک بر زخم مردم آبادان برای جلب توجه به خودش است. در بدبینانه‌ترین حالت نیز می‌توان از اعتقاد درونی او در ستیز با ارزش‌ها تعبیر کرد! او از یک سو سرودی را که هدفش ترویج ارزش‌های دینی و ملی بین کودکان و نوجوانان است تقبیح می‌کند و همزمان در مراسم ازدواج عنصری که در پی ترویج مفاهیم زشت و مستهجن بین نسل جدید کشور است، شرکت می‌کند.

به عبارتی نیروهای صداوسیمایی که باید در مقابل ساسی‌مانکن‌های ِ پیاده نظام دشمن در جنگ فرهنگی، صف‌آرایی کنند، رفیق گرمابه و گلستان آن‌ها شده‌اند! گویا ژست اپوزیسیون، این روزها برای افرادی که از نردبان آنتن رسانه ملی بالا رفته‌اند، سکه رایج شده است. متاســفانه آنتن و بودجه‌ای که تنها داشته مادی کشور در نبرد رسانه‌ای مقابل دشمن است، در موارد متعددی در اختیار افرادی قرار گرفته و می‌گیرد که اندک اعتقادی به اهداف و مأموریت این رســانه و نظام ندارند و اعتبار به دست آمده از آن را نیز در خدمت جبهه مقابل قرار می‌دهند.

 

روزنامه کیهان

خبرهای مرتبط