• کد خبر : 13403
  • ورزشی
  • تاریخ انتشار : 23 مهر 1402 - 8:26 ب.ظ
  • اندازه فونت
سرمربی مس سونگون:

حافظ ساری تیم دست و پا بسته‌ای نبود/ هنوز تیم کامل مس‌ را در اختیار نداشتیم

حافظ ساری تیم دست و پا بسته‌ای نبود/ هنوز تیم کامل مس‌ را در اختیار نداشتیم

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان گفت: تیم حریف شروع خوبی داشت و بازی خوبی هم ارایه کرد و اصلا تیم دست و پا بسته‌ای نبود. بدون در نظر گرفتن اختلاف گل، واقعا در این بازی تحت فشار قرار گرفتیم.

به گزارش واژه، اسماعیل تقی‌پور، سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان پس از برد ۶ بر یک تیمش مقابل پوشاک حافظ ساری در هفته نهم لیگ برتر فوتسال کشور اظهار داشت: در طول هفته می‌دانستیم که بازی سختی خواهیم داشت چرا که تیم حریف بازی قبلی را برده بود و انگیزه زیادی برای بازی مقابل ما داشت.
وی افزود: پیش از بازی هم اخبار ضد و نقیضی در خصوص حافظ ساری و حضورش در تبریز منتشر می‌شد اما به بچه‌ها گفته بودیم که این تیم به بازی امروز می‌رسد و نباید درگیر حواشی شویم. تیمشان هم در ۸ هفته گذشته مثل امروز کامل نبود و با توان بیشتری مقابل مس به میدان رفتند.
تقی‌پور در خصوص عملکرد پوشاک حافظ ساری در دیدار امروز خاطرنشان کرد: همان‌طور که دیدید، تیم حریف شروع خوبی داشت و بازی خوبی هم ارایه کرد و اصلا تیم دست و پا بسته‌ای نبود. بدون در نظر گرفتن اختلاف گل، واقعا در این بازی تحت فشار قرار گرفتیم و حافظ ساری هم یکی از بهترین بازی‌هایش را انجام داد. خدا را شکر می‌کنیم که توانستیم با ۳ امتیاز زمین را ترک کنیم.
سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ادامه داد: ما بعد از تعطیلات به ۳ امتیاز و چنین شروعی نیاز داشتیم تا بتوانیم در بازی‌های آتی عملکرد بهتری داشته باشیم. ما دیگر حق اشتباه نداریم و باید حداکثر امتیازات را در بازی‌های پیش‌رو تا پایان نیم‌فصل کسب کنیم.
وی در خصوص بازگشت بازیکنان محروم و مصدوم تیمش به ترکیب گفت: ما در هیچ یک از بازی‌های ۸ هفته گذشته، تیم کامل‌مان را در اختیار نداشتیم. خدا را شکر که فرهاد فخیم، بابک نصیری و حمید احمدی به ترکیب برگشتند. اگر مهدی جاوید هم در بازی آینده به تیم اضافه شود، می‌توانیم بگوییم که در هفته دهم تیم کامل را در اختیار داشتیم. البته در بازی امروز مهدی رستمی‌ها را هم به دلیل محرومیت در اختیار نداشتیم. امیدوارم بتوانیم با تیم کامل در ۲ بازی پایانی نیم‌فصل نتایج مطلوبی کسب کنیم.
تقی‌پور در خصوص استقبال اندک تماشاگران از دیدار مس سونگون و حافظ ساری گفت: در بازی قبلی تماشاگران زیادی در سالن حضور داشته و جو بسیار خوبی ایجاد کرده بودند اما برگزاری بازی در روز کاری باعث شد استقبال از این بازی کمتر باشد. دست‌بوس تماشاگرانی که در سالن بودند هستیم و هوادارانی که نتوانستند در این بازی از تیم حمایت کنند را هم درک می‌کنیم.‌بازی‌های آتی ما در روزهای پایانی هفته است و امیدواریم همیشه سالن پر از تماشاگر باشد و بتوانیم با حمایت آن‌ها نتایج مطلوبی کسب کنیم.

خبرنگار: حامد زاهدی

به پیج اینستاگرام ، کانال تلگرام  و ایتا “واژه” بپیوندید.

خبرهای مرتبط