• کد خبر : 10158
  • اجتماعی
  • تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1402 - 7:37 ق.ظ
  • اندازه فونت

بی تدبیری شهرداری در ساماندهی وانت بارها

بی تدبیری شهرداری در ساماندهی وانت بارها

رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز گفت: بی تدبیری شهرداری در ساماندهی وانت بارها به یک چالش تبدیل شده است.

به گزارش واژه، احد صادقی در جلسه کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری با اشاره به وضعیت ساماندهی وانت بارها میوه فروش سطح شهر تبریز گفت: قرار بود این موضوع مهم با حضور شخص شهردار بررسی شود ولی متاسفانه آقای شهردار به دلیل ماموریت کاری به تهران رفته اند و در جلسه نتوانستند حضور یابند.

صادقی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: بهتر است مبنای ترخیص وانت بارهایی که جمع آوری شده اند، تشریح شود تا ما نیز در این خصوص اطلاعات کافی و کاملی داشته باشیم.

رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد: متاسفانه شهرداری در راستای ساماندهی وانت بارها بی تدبیری هایی داشته و ضعف و کاستی هایش به درستی احساس می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود مطرح کرد: از شهردار تبریز درخواست کرده ایم محلات موقت ساماندهی را مشخص کند و در همین راستا برایشان نامه ای ارسال کرده ایم که تا به امروز جوابی به نامه ما داده نشده است.

صادقی با بیان اینکه شهرداری در راستای ساماندهی وانت بارها بی تدبیری نشان می دهد، ادامه داد: نباید با بی تدبیری، همکاران فعال در حوزه خدمات شهری را در معرض خطر قرار دهیم، مدیری که نمی داند در گام دوم چه اقداماتی انجام خواهد داد منجربه اذیت همکاران در این حوزه می شود، لازم است که در این راستا اقدامات لازم اجرایی شود.

رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: می توان از ظرفیت بازارچه های محلی در راستای ساماندهی وانت بارها استفاده کنیم و از آنها بهره گیری نماییم.

وی افزود: بی تدبیری شهرداری در ساماندهی وانت بارها به یک چالش تبدیل شده است؛ خاطر نشان کرد: بنده به هیچ عنوان موافق جمع آوری وانت بارها بدون تدبیر برای ساماندهی نیستم.

 

 

به پیج اینستاگرام و کانال تلگرام “واژه” بپیوندید.

خبرهای مرتبط