• کد خبر : 11338
  • اجتماعی
  • تاریخ انتشار : 11 مرداد 1402 - 12:29 ق.ظ
  • اندازه فونت

آخرین وضعیت رینگ دوم آزادراهی تبریز- ارومیه

آخرین وضعیت رینگ دوم آزادراهی تبریز- ارومیه

مدیرکل راه وشهرسازی آذربایجان‌شرقی گفت: قطعه ۶ آزاد راه تبریز – ارومیه به طول ۲۸ کیلومتر که از آن به عنوان رینک دوم تبریز نام برده می‌شود به صورت مشارکتی بخش خصوصی و دولت کلید خورده است.

به گزارش واژه، امیر بخشی‌زاده صبح امروز در بازدید از پروژه قطعه ۶ آزاد راه تبریز_ارومیه که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی انجام شد، اظهار کرد: قطعه ۶ آزادراه تبریز – ارومیه به طول ۲۸ کیلومتر که از آن به عنوان رینک دوم تبریز نام برده می‌شود به صورت مشارکتی بخش خصوصی و دولت کلید خورده است و این شرکت بومی به عنوان سرمایه‌گذار ۶۰ درصد این پروژه را بر عهده گرفته که تاکنون ۳۵ درصد این پروژه به اتمام رسیده است.

وی افزود: در حال حاضر بزرگراه شهید کسایی که به عنوان کنارگذر غربی شهر تبریز مورد استفاده قرار می گیرد و به علت حجم ترافیک بالا در موقعیت اشباع قرار گرفته است، در نتیجه قطعه ششم آزادراه ارومیه- تبریز می تواند به عنوان یک معبر موازی با آزادراه شهید کسایی برای خدمات‌رسانی به ترافیک عبوری از شهرستان تبریز عمل کند.

بخشی‌زاده خاطرنشان کرد: این قطعه دارای خط است که عرض آن ۳۲ متر است که برای اجرای قطعه آزادراه تاکنون ۱۴ کیلومتر و آزاد سازی انجام گرفته است و هم اکنون بالای ۴۷ درصد پیشرفت کار دارد.

به پیج اینستاگرام ، کانال تلگرام  و ایتا “واژه” بپیوندید.

خبرهای مرتبط