• کد خبر : 15663
  • اجتماعی
  • تاریخ انتشار : 28 خرداد 1403 - 5:43 ب.ظ
  • اندازه فونت

گلایه‌ی شهروندان از ترافیک ورودی شرق تبریز

گلایه‌ی شهروندان از ترافیک ورودی شرق تبریز

رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز گفت: برخی از شهروندان نسبت به ترافیک واقع شده در ورودی شرق تبریز به خصوص در روزهای پایانی هفته گلایه‌مند هستند و درخواست دارند که چاره‌ای برای آن اندیشیده شود.

به گزارش واژه، احد صادقی با انتقاد از وضعیت ترافیک ورودی شرق تبریز، گفت: شهر تبریز در اکثر اوقات با معضل ترافیک دست به گریبان است، طی روزهای اخیر این چالش با گلایه‌ی برخی از مردم تبریز از ترافیک واقع شده در ورودی شرق تبریز به مرز خفگی کشانده شده است.

وی ادامه داد: مردم تبریز و علی الخصوص مناطق شرق تبریز و مرزداران ساعت‌های طولانی را به خصوص در ایام پایانی هفته در ترافیک موجود در ورودی شرق شهر سپری می‌کنند.

وی گفت: یکی از معضلات اصلی شهر ترافیک است که همواره مورد مطالبه شهروندان و اعضای شورای اسلامی شهر قرار داشته و رفع آن در حال حاضر به دغدغه ی تبدیل شده است.

صادقی بیان کرد: شهرداری با احداث پل و کاهش چشمگیری از شدت ترافیک، اثبات کرد که می‌تواند در مدت زمان کوتاه معضل ترافیک را حل کند.

رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه ترافیک ایجاد شده در مسیر تهران و بالعکس باید مورد بررسی قرار گیرد، گفت: این ترافیک زیبنده ورودی شهر تبریز نیست.

وی عنوان کرد: اخیرا شهرداری منطقه پنج تبریز بررسی‌های اولیه را انجام داده است که برمبنای گزارشات حاصل از این بررسی‌ها

راه دسترسی از میدان بسیج به سمت خاوران مورد مطالعه قرار گرفته و اقدامات خوبی در این حوزه انجام گرفته شده است.

وی گفت: احداث پل جدیدی برای رفع معضل ترافیک که اراضی خلعت پوشان می‌گذرد جزو برنامه‌های آینده‌ی شهرداری تبریز است.

دبیر شورای شهر تبریز بیان کرد: متاسفانه دانشگاه همکاری‌های لازم را در این زمینه با شهرداری انجام نمی‌دهد که از شما خواهشمندیم دستورات مورد نیاز در این زمینه را صادر فرمایید.

براساس این گزارش در ادامه‌ی جلسه، جبارعلی ذاکری معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی نیز با اشاره به معضل ترافیک خواستار برگزاری جلسه‌ای با حضور عوامل مربوطه برای بررسی و حل مشکلات موجود در این راستا شد.

خبرهای مرتبط